Propozycje kandydatów .Nowoczesnej do Sejmu w okręgu 40 – konferencja prasowa

Dziś (02.07.2019 r.) w Szczecinie odbyła się konferencja prasowa władz Nowoczesnej.

Podczas spotkania z mediami Przewodniczący Nowoczesnej w woj. zachodniopomorskim, Poseł na Sejm RP Radosław Lubczyk i Sekretarz Zarządu Błażej Papiernik zaprezentowali kandydatkę i kandydata Nowoczesnej na kandydatów ze wspólnych list Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP w okręgu nr 41, których do startu rekomendował władzom centralnym partii Zarząd Regionu. Są to:

Zbigniew Chojecki – Wiceprzewodniczący Sejmiku Zachodniopomorskiego – prawnik i samorządowiec, obecny radny woj. zachodniopomorskiego i były radny powiatu myśliborskiego. Członek Zarządu Regionu .Nowoczesnej w zachodniopomorskim.

Edyta Łongiewska Wijas, Radna Miasta Szczecin – Przewodniczącą Komisji Kultury Rady Miejskiej w Szczecinie, od ponad 20 lat związana z szczecińską kulturą. Członkini Zarządu Regionu Nowoczesnej w woj. zachodniopomorskim.

„Zdajemy sobie sprawę z wagi wyborów, wystawiamy naszą najmocniejszą drużynę, gotową do działania w ramach kampanii wyborczej” – ocenił Przewodniczący Nowoczesnej w woj. zachodniopomorskim, Radosław Lubczyk.

O tym, czym w Sejmie chciałyby się zająć w/w osoby, przeczytają Państwo w Wyborcza.pl Szczecinhttp://szczecin.wyborcza.pl/…/7,34939,24955270,zachodniopom…

Fot. C. Aszkiełowicz, Agencja Gazeta

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?